EPK Ambasadorem Polskiej Gospodarki

ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA został doceniony w tegorocznej edycji konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki" organizowanego przez Business Centre Club. Firma otrzymała wyróżnienie w kategorii KREATOR ROZWIĄZAŃ XXI WIEKU.
 
Wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego, który zainicjował przyznawanie tego tytułu. Jury nagrodziło firmy w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska i Kreator Rozwiązań XXI wieku. Celem konkursu jest promocja polskich przedsiębiorstw osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych w oparciu o wysokie standardy ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych oraz zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski i polskiej gospodarki za granicą.


W tegorocznej edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, Jury wyłoniło 73 firmy.
 
Uroczysta Gala przyznania tytułu odbyła się 17 września w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie. Nagrodę, z rąk pani Minister Katarzyny Kasperczyk, odebrała Aneta Szubert.