EPK laureatem Konkursu Firma Dobrze Widziana

W Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbył się finał konkursu Firma Dobrze Widziana. W uroczystości udział wzięli laureaci, prezes BCC Marek Goliszewski, Paweł Łukasiak, przewodniczący Kapituły, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, ks. Andrzej Sikorski, członek Kapituły, prezes Fundacji "Być Bardziej". Całe spotkanie prowadził red. Wojciech Szeląg.

Celem konkursu jest promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.


Po wręczeniu dyplomów laureaci konkursu wzięli udział w panelu pt. "Zaangażowanie firm w otoczenie - perspektywa lokalna i rekomendacje dla innych firm". W dyskusji zwracano uwagę, że CSR to nie PR. Dla większości wypowiadających się, społeczna odpowiedzialność to normalna codzienność - bycia razem z pracownikami, otoczeniem, potrzebującymi.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu jest od lat codziennością również dla naszego Biura, które wyróżnione zostało tytułem Firma Dobrze Widziana już po raz trzeci. Nagrodę odebrał Wojciech Grzesiuk.