EPK wśród laureatów konkursu „Skrzydła Biznesu”

Zakończyła się czwarta edycja ogólnopolskiego rankingu małych i średnich przedsiębiorstw „Skrzydła Biznesu”. Wśród wyróżnionych z województwa śląskiego znalazło się nasze Biuro.

Ranking został zorganizowany przez „Dziennik Gazetę Prawną”. Honorowy patronat nad projektem objęło Ministerstwo Gospodarki i Ministerstwo Finansów.


Ranking trwa 6 miesięcy – od połowy czerwca do listopada. W jego ramach odbywają się  konferencje regionalne, podczas których wręczone zostają dyplomy dla firm wyróżnionych w poszczególnych województwach. Podczas konferencji w Katowicach jedno z wyróżnień otrzymał „Energoprojekt-Katowice”. Wywiadownia Dun&Bradstreet wyłoniła laureatów z puli 20 tys. przedsiębiorstw na podstawie m.in. takich wskaźników, jak ocena ryzyka współpracy, czy dynamika wzrostu sprzedaży w latach 2010/2011.

„Skrzydła Biznesu” to obiektywny, oparty na specjalnie opracowanej przez Dun&Bradstreet metodologii ranking, którego celem jest zidentyfikowanie i wyróżnienie tych firm, o których można sądzić, że przetrwają nawet w najtrudniejszych i najmniej sprzyjających okolicznościach gospodarczych, pozostając jednocześnie wiarygodnymi partnerami dla swych kontrahentów biznesowych.

Gala Finałowa „Skrzydeł Biznesu” odbyła się 5 grudnia w Warszawie.