POWER GEN EUROPE 2016

Niemalże 15 tys. zwiedzających ze 104 krajów wzięło udział w tegorocznej edycji  targów POWER-GEN Europe 2016, która miała miejsce w dniach 21-23 czerwca w Mediolanie. W odbywającej się równolegle konferencji zarejestrowało się prawie 1000 delegatów.


POWER-GEN Europe to największa na świecie  impreza konferencyjno-wystawiennicza związana z szeroko pojętą branżą energetyczną. Nasze Biuro w POWER-GEN Europe uczestniczy począwszy od 1994 r.

Zapraszamy do obejrzenia filmu udziału naszej firmy w targach:


Na naszym stoisku do dyspozycji zwiedzających oddano pełny zestaw materiałów informacyjnych. Specjaliści EPK służyli, radami, wyczerpującymi wyjaśnieniami, życzliwą pomocą. Łącznie w ciągu trzech dni targów odwiedziło nas prawie 550 osób, odbyło się również kilkanaście spotkań. Wśród odwiedzających byli przedstawiciele całego świata: Amerykanie, Anglicy, Austriacy, Chińczycy, Czesi, Egipcjanie, Irańczycy, Irakijczycy, Niemcy, Nigeryjczycy, Polacy, Rosjanie, Słowacy, Turcy, a także Włosi.


Jak podkreślają uczestnicy targów, stale rosnąca popularność imprezy spowodowana jest chęcią poznania najnowszych osiągnięć w dziedzinie biznesu, technologii i polityki w momencie gwałtownych zmian w sektorze wytwarzania energii. Targi służą nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów, utrwalaniu wizerunku firmy oraz są platformą wymiany doświadczeń, poglądów i opinii na palące problemy branży.