Aktualności

Energetyka Bełchatów 2018

W dniach 3-5 września 2018 w Bełchatowie odbyło się XX Sympozjum Naukowo-Techniczne ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2018.

Jak co roku we wrześniu Bełchatów gościł ekspertów z branży, którzy podczas dwóch dni obrad, zajmowali się najważniejszymi zagadnieniami dla energetyki.Głównym punktem obrad XX Sympozjum Naukowo-Technicznego ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2018 było Forum Energetyczne, które w tym roku odbyło się pod hasłem „Przyszłość będzie tym, co zbudujemy”.

Wzięli w nim udział: Tomasz Świetlicki, Dyrektor Departamentu Energetyki i Ciepłownictwa w Ministerstwie Energii, Jarosław Dybowski, dyrektor ds. Energetyki PKN Orlen, prof. Leszek Jesień, Dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej w PSE, Agnieszka Wasilewska-Semail, Prezes Zarządu RAFAKO S.A., Marek Wdowiak, Dyrektor Departamentu Inwestycji PGE GiEK SA oraz Łukasz Grela, Prezes Zarządu ENERGOPROJEKT-KATOWICE S.A. Dyskusję moderował prof. Konrad Świrski z Politechniki Warszawskiej.

W Panelu: Nowoczesność tu i teraz, referat Podziemne elektrownie szczytowo-pompowe wygłosił Filip Klepacki.

W Panelu: Innowacje głos zabrał Janusz Kurpas, przedstawiając referat: Rozwój sieci dystrybucyjnych - niezawodność dostaw, magazyny energii i elektromobilność.

Na naszym stoisku, wspólnym z Izbą Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska, przez dwa dni odbywały się rozmowy na temat naszej działalności, naszych planów na przyszłość oraz sytuacji w polskiej energetyce.

Skontaktuj się z nami

ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA

40-159 Katowice

ul. Jesionowa 15

32 20 89 215

epk@epk.com.pl