Aktualności

EPK Team na Mistrzostwach Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB

13 maja w Krakowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB. Zawody odbyły się w ramach ogólnopolskiego cyklu SKANDIA MARATON LANGTEAM.

Na trzech dystansach, wynoszących od 24 do 90 kilometrów ścigało się blisko dwustu kolarzy. Nasze Biuro reprezentowało przez 5 zawodników: Rafał Borówka, Mariusz Dudzik, Wojciech Śląski, Marcin Wolniaczyk, Jarosław Zalega.

Mistrzostwa Polski, które odbywały się w ramach ogólnopolskiego cyklu SKANDIA MARATON LANGTEAM, są cykliczną imprezą amatorską promującą sport masowy wśród pracowników branży energetycznej. Miasteczko wyścigu a co za tym idzie start i metę zlokalizowano na Błoniach Krakowskich wokół których biegły pierwsze kilometry trasy. Dalsze część nie była już tak łatwa i składała się z różnych nawierzchni o zróżnicowanej skali trudności z wieloma ścieżkami leśnymi i polnymi, szutrowymi drogami i stromymi podjazdami. Zawody rozegrano na trzech dystansach MINI wynoszącym 24 km, MEDIO 64 km i GRAND FONDO 90 km. Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Skontaktuj się z nami

ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA

40-159 Katowice

ul. Jesionowa 15

32 20 89 215

epk@epk.com.pl