Aktualności

IV Konferencja Techniczna Realizacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne 2016

IV Konferencja Techniczna „Realizacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne” odbyła się 23-25 listopada 2016 roku. Pierwsze dwa dni Konferencji odbyły się w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym, trzeciego dnia odbyła się wycieczka do Elektrowni Kozienice (Świerże Górne). Nasze Biuro było jednym z partnerów Konferencji.

Celem Konferencji było przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu odbudowy mocy w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym, wymagań technicznych związanych z budową nowoczesnych bloków na parametry nadkrytyczne oraz doświadczeń eksploatacyjnych bloków na parametry nadkrytyczne.

W debacie na temat przyszłości polskiej energetyki uczestniczył Prezes Zarządu Łukasz Grela. Drugie dnia konferencji panowie Rafał Szubert i Maciej Wesołowski wystąpili z prezentacją: Wielka czwórka inwestycji w Polsce – Zarządzanie wieloma projektami w ramach jednego programu inwestycyjnego na tle projektowania przez EPK SA dużych inwestycji energetycznych w Polsce. Swój referat - Selektywna kontrola urządzeń bloku energetycznego, podlegających dozorowi technicznemu - zaprezentował także Filip Klepacki.

Skontaktuj się z nami

ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA

40-159 Katowice

ul. Jesionowa 15

32 20 89 215

epk@epk.com.pl